Drogi Kliencie!

Poniżej publikujemy informację odnośnie dostępnych sposobów płatności za zamówione towary oraz możliwości i kosztów związanych z dostawą/wysyłką.

 

Sposoby płatności

Za złożone zamówione można uiścić opłatę korzystając z następujących metod płatności:

Przedpłata

Na otrzymanie środków czekamy 7 dni od daty złożenia zamówienia. Możesz je przekazać wykonując:

  • przelew standardowy - tzw. "płatności elektroniczne" po złożeniu zamówienia otrzymujesz dane konta, na które należy przelać lub wpłacić środki

Przy odbiorze

Opłata za złożone zamówienie uiszczana jest w chwili odbioru towaru:

  • przelewy24.pl - płatności natychmiastowe realizowane przez pośrednika, przy wybraniu tej metody, niektóre z Twoich danych zostaną przekazane do tego serwisu w celu realizacji transakcji, za którą zostanie doliczona opłata w wysokości 2% od wartości całkowitej zamówienia
  • za pobraniem - płatne kurierowi w momencie dostarczenia przesyłki
  • przy odbiorze - płatne w naszym sklepie w chwili osobistego odbioru towaru

 

Koszty i formy dostawy

Dostawy są realizowane na terenie całego kraju za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost, na dowolnie wskazany adres, a po indywidualnych uzgodnieniach także do innych państw.

Zakupiony towar otrzymasz w terminie określonym w karcie danego produktu, liczonym od otrzymania od Ciebie przelewu lub od chwili wybrania przez Ciebie przesyłki za pobraniem.

Zamówienia powyżej 1000 zł brutto realizujemy nieodpłatnie pod jeden adres dostawy. Dla zamówień nie przekraczających tej kwoty koszt dostawy może być ustalony indywidualnie, w zależności od wybranych towarów i kraju dostawy. Ogólne koszty dostaw na terenie Polski mogą się różnić w zależności od zamówienia i są wyświetlane w trakcie jego składania.

Uwaga!

Każdą przesyłkę z naszego sklepu należy sprawdzić sprawdzić w obecności kuriera. Zwróć uwagę czy nie jest uszkodzona i czy zawartość jest zgodna ze złożonym zamówieniem. Ewentualne uszkodzenia lub niezgodności spisane w formie protokołu, będą dla nas podstawą do uwzględnienia reklamacji.

TOP