Syrop barmański MONIN Passion Fruit Marakuja 0,7L

Wykorzystaj syrop MONIN Passion Fruit aby dodać niepowtarzalnego oraz egzotycznego waloru swoim napojom i deserom i przenieś się w tropikalne uniesienia smaku.

30,50 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2 dni
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Marakuja jest egzotycznym owocem wielkości jajka. Charakteryzuje się kruchą, fioletową lub żółtą skórką, pod którą znajdują się nasiona oraz soczysty, miękki miąższ o silmy tropikalny aromacie. Owoc ten cechuje się jednym z najbardziej intensywnych zapachów, który odnajdziesz w syropie MONIN Passion Fruit. Syrop doskonale odzwierciedla wszystkie bogate walory smakowe i zapachowe owocu pasji.

BARWA

Żywa, pomarańczowa barwa.

SMAK

Egzotyczny owocowy aromat, słodko- kwaśny, tropikalny smak.

ZASTOSOWANIE

Napoje gazowane i lemoniady, drinki i koktajle, poncze owocowe, desery.

CIEKAWOSTKA

Marakuja znana jest również jako męczennica jadalna, owoc pasji, passiflora, granadilla purpurowa, passionfruit. Ma wiele właściwości odżywczych oraz leczniczych. Pochodzi z krajów Ameryki Południowej. Jest owocem słodko-kwaśnym i soczystym. Słowo marakuja pochodzi od indiańskiego maraú-ya, co oznacza owoc, który je się jednym haustem. W czasach kolonizacji kwiat marakui, ze względu na dopatrzenie się symboli religijnych nawiązujących do męki i cierpienia Chrystusa, został nazwany przez hiszpańskich misjonarzy przybyłych do Ameryki Południowej, "kwiatem Męki Pańskiej". Wokół rośliny zaczęły powstawać niezliczone legendy, między innymi ta, że męczennica wyrosła z łez Chrystusa wiszącego na krzyżu. Nawracając Indian na wiarę chrześcijańską, misjonarze chętnie sięgali po passiflorę, tłumacząc zawarte w niej symbole.

SMON0145
1 Przedmiot

Opis

Pojemność
0.7 L
Opakowanie
Szklana butelka
Waga
1.00 kg

Specyficzne kody

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

TOP